Informace o provozu podatelny

www.zs-lustenice.cz
    zs-lustenice@zs-lustenice.cz

• Identifikátor datové schránky: vwhmpik
  • Další možnosti elektronické komunikace: nejsou
  • Přehled dalších datových formátů obsažených v datové zprávě
    Datovými formáty přípustnými pro datové zprávy dodávané do datové schránky jsou:
    • *.PDF (dokument ve formátu Adobe Acrobat Reader®),
    • *.PDF/A (Portable Dokument Format for the Long-term Archiving),
    • *.XML (Extensible Markup Language Document),
    • *.FO/*.ZFO (602XML Filler dokument),
    • *.HTM, *.HTML (hypertextový dokument),
    • *.TXT (prostý text),
    • *.RTF (dokument v textovém standardu RTF),
    • *.DOC/*.DOCX (dokument MS Word),
    • *.XLS/*.XLSX (dokument MS Excel),
    • *.PPT/*.PPTX (MS PowerPoint Presentation),
    • *.JPG/*.JPEG/*.JFIF (Joint Photographic Experts Group File Interchange Format),
    • *.PNG (Portable Network Graphics),
    • *.TIF/*.TIFF (Tagged Image File Format),
    • *.GIF (Graphics Interchange Format),
    • *.MPEGl/*.MPEG2 (Moving Picture Experts Group Phase 1/Phase 2),
    • *.WAV (Waveform Audio Format),
    • *.MP2/*.MP3 (MPEG-1 Audio Layer 2/Layer 3),
  • Maximální velikost datové zprávy dodávané do datové schránky je 10 MB.
  • Bezpečnost datové zprávy dodávané do datové schránky
    Datová zpráva nesmí obsahovat škodlivý kód, který může poškodit informační systém datových schránek, údaj v něm obsažený nebo výpočetní techniku držitele datové schránky. Takovou datovou zprávu správce informačního systému datových schránek nepřijme k odeslání, stejně jako datovou zprávu, která není vytvořena v přípustném datovém formátu nebo která převyšuje svou velikost maximální stanovenou velikost.
  • Přehled přenosných technických nosičů dat, na kterých veřejnoprávní původce přijímá dokumenty v digitální podobě: CD, DVD
  • Způsob nakládání s datovými zprávami, u kterých byl zjištěn výskyt chybného datového formátu nebo škodlivého kódu: Lze-li z dokumentu, u kterého byl zjištěn chybný datový formát, nebo škodlivý kód, určit odesílatele a jeho kontaktní údaje nebo elektronickou adresu odesílatele, vyrozumí podatelna odesílatele o zjištěné vadě dokumentu a stanoví další postup pro její odstranění. Nepodaří-li se veřejnoprávnímu původci ve spolupráci s odesílatelem vadu dokumentu odstranit, veřejnoprávní původce dokument nezpracovává.
  • Důsledky doručení neúplného anebo poškozeného dokumentu v analogové podobě nebo dokumentu v digitální podobě
    Je-li doručen dokument neúplný, či poškozený a lze-li z něj určit odesílatele a jeho kontaktní údaje nebo elektronickou adresu odesílatele, vyrozumí podatelna odesílatele o zjištěné vadě dokumentu a stanoví další postup pro její odstranění. Nepodaří-li se veřejnoprávnímu původci ve spolupráci s odesílatelem vadu dokumentu odstranit, veřejnoprávní původce dokument nezpracovává. Dokument v analogové podobě, který je neúplný nebo poškozený tak, že jej nelze zobrazit uživatelsky vnímatelným způsobem a současně z něj nelze určit, kdo jej odeslal, veřejnoprávní původce nezpracovává.