• Výdej obědů je od 10:45 do 13:15 hodin
  • Žáci konzumují ve školní jídelně celý oběd, ze školní jídelny nevynášejí žádné jídlo ani ovoce.
  • Na základě vyhlášky č. 107/2005 Sb. jsou strávníci zařazováni do kategorií podle data narození.

Objednávání stravy

• Strávníci si objednávají obědy osobně v kanceláři ŠJ nebo přes internet z PC na  www.strava.cz
  • Zadáním čísla ŠJ-2898, uživatelského jména a hesla se přihlásí k výběru pokrmu, kliknutím na daný druh jídla se přihlásí k odběru zvoleného pokrmu a kliknutím na zelené tlačítko ODESLAT potvrdí objednávku.
  • Pokud má strávník zájem o změnu objednávky, je nutno si objednat s předstihem, z důvodů objednávání surovin od dodavatelů je nutno dodržovat dané termíny.
  • V případě neobjednání stravy je strávník automaticky přihlášen na 1. druh jídla.
  • Změnu na druhou variantu oběda je nutno provést nejpozději: na pondělí do čtvrtka předchozího týdne, na úterý do pátku předchozího týdne, na středu do pondělí, na čtvrtek do úterý a na pátek do středy vždy do 13,00 hod.
  • Celou změnu v jídelníčku na další období je možné provést jednorázově.

Odhlašování obědů

• Strávníci se odhlašují ze stravování: v pondělí ráno do 6,15 hod, osobně nebo telefonicky.
  • Na ostatní dny v týdnu den předem do 13,00 hod na www.strava.cz, osobně nebo telefonicky u vedoucí ŠJ, telefon:  702 279 535
  • V první den nemoci je možné vyzvednout oběd do přenosných nádob, viz níže.

Výdej obědů v době nemoci

• Obědy se vydávají strávníkům do vlastních nádob pouze v první den nemoci, z hygienických a provozních důvodů v době od 10,35 do 11,05 hodin, poté se dle zák. 561/2005 Sb. vydají ostatním dětem.
  • Nárok na odebrání stravy za úplatu ve výši finančního normativu má strávník pouze v první den nemoci.